Şişme bebek nasıl kullanılır sorusuna cevap vermeden önce nasıl bir şişme bebeğe sahip olduğunuz bilinmelidir. Çünkü şişme bebekler birçok değişik işleve ve özelliklere sahiptir. Bazı şişme bebekler ile sadece normal bir cinsel ilişki kurulabilirken, bazılarıyla ise birçok değişik türde ilişkiye girilebilir. Bu yüzden şişme bebek nasıl kullanılır sorusuna daha genel bir cevap vermeye çalışalım.

Şişme bebek çoğu zaman kapalı bir kutuda elinize ulaşır. Bu kutudan çıkardığınıza, şişme bebeğiniz yer kaplamaması amacı ile, inik ve sıkıştırılmış haldedir. Öncelikle kutusundan çıkarınız. Geniş bir şekilde açınız. Şişme bebeğinizi koyduğunuz yerde delici, sivri uçlu veya kesici herhangi birşeyin olmadığından emin olunuz.

Daha sonra şişme bebeği şişirme noktasından hava ile doldurunuz. Bu şişirme noktası genellikle şişme bebeğin sırt bölgesinde bulunur. Kendiniz nefesinizle şişirebileceğiniz gibi, şişirmek için bir pompa da kullanabilirsiniz. Yeterli hava dolduğu anda, şişme bebeğe daha fazla hava basmamaya dikkat ediniz. Zira gereğinden çok çok fazla hava basıldığı anda, bağlantı ve ek noktalarından açılma yapabilir. Şişme bebek insan formuna ulaştıktan sonra genital bölgesindeki ilk kullanım bantını yırtıp çıkarınız. Bu bant her şişme bebekte bulunmayabilir.

Şişme bebek artık kullanıma hazır. Umarız şişme bebek nasıl kullanılır sorusuna cevap almışsınızdır.